Klassieke katoenen stof met voetbalmotief in zwart-wit. Kantlengte: ca 4,2 cm
Cretonne katoen voetbalmotief Art.nr.: 440.211-5490
Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 100% katoen |
| Breedte: | 138 cm |
| Gewicht: | 130 g/m² |
| Afmeting motief: | ca. 8,2 cm |
| Kleur: | zwart, wit |
| Oppervlak: | mat, glad |
| Grip: | gladde grip |
| Fabricagewijze: | geweven |
| Verfijning: | bedrukt |
| Kenmerken: | licht, duurzaam |
| Art.nr.: | 440.211-5490 |