Stretch katoen French Terry Fräulein von Julie regelmatige brede strepen, lichtfuchsia/groen Art.nr.: 26817-025
Vandaag besteld, geleverd tussen do, 09.04. en wo, 15.04. Levertijd ca. 3 - 7 werkdagen (ma-vr)Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 92% katoen, 8% elastaan |
| Breedte: | 150 cm |
| Gewicht: | 250 g/m² |
| Rapport (BxH): | 5,3 cm |
| Afmeting motief: | 5,3 cm |
| Kleur: | fuchsia, groen |
| Certificering: | Oeko-Tex standaard 100 productklasse 1 |
| Testinstituut: | Centexbel |
| Certificaatnummer: | 1909104 |
| Art.nr.: | 26817-025 |