Stretch katoen French Terry Fräulein von Julie Color Stripes, mintgroen Art.nr.: 26818-021
Vandaag besteld, geleverd tussen do, 09.04. en wo, 15.04. Levertijd ca. 3 - 7 werkdagen (ma-vr)Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 92% katoen, 8% elastaan |
| Breedte: | 150 cm |
| Gewicht: | 250 g/m² |
| Afmeting motief: | 3,5 cm |
| Kleur: | mint, bont |
| Certificering: | Oeko-Tex standaard 100 productklasse 1 |
| Testinstituut: | Centexbel |
| Certificaatnummer: | 1909104 |
| Art.nr.: | 26818-021 |