Katoenjersey combinatiepaneel Kick it 2 150 x 70 cm Art.nr.: MAL-KICKIT2
Vandaag besteld, geleverd tussen di, 07.04. en ma, 13.04. Levertijd ca. 2 - 6 werkdagen (ma-vr)Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 95% katoen, 5% elastaan |
| Breedte: | 150 cm |
| Grootte: | 150 x 70 cm |
| Gewicht: | 200 g/m² |
| Rapport (BxH): | 20,5 x 26cm |
| Kleur: | grijs |
| Grip: | zacht |
| Certificering: | Oeko-Tex standaard 100 productklasse 1 |
| Testinstituut: | Hohenstein HTTI |
| Certificaatnummer: | 14.0.45757 |
| Art.nr.: | MAL-KICKIT2 |