Decoratiestof Serge Strips, zwart Art.nr.: SEC249003
incl. btw,
12,15 € / m
(basisprijs: 1 m² = 7,59 €)
Dit artikel is momenteel niet voorradig. Meer is onderweg.
Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 100% katoen |
| Breedte: | 160 cm |
| Gewicht: | 200 g/m² |
| Afmeting motief: | 5cm |
| Kleur: | zwart |
| Grip: | stevig |
| Fabricagewijze: | geweven |
| Verfijning: | bedrukt |
| Kenmerken: | licht, vast |
| Certificering: | Oeko-Tex standaard 100 productklasse 2 |
| Art.nr.: | SEC249003 |