Prachtige decoratiestof in linnenlook met een bloemenmotief. Ideaal voor decoratie zoals kussens, placemats en gordijnen, maar ook voor cadeaus.
Decoratiestof half panama Big Leaves, groen Art.nr.: 3653-KP
Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 80% katoen, 20% polyester |
| Breedte: | 140 cm |
| Gewicht: | 195 g/m² |
| Rapport (BxH): | 89,5 cm x 62,5 cm |
| Kleur: | groen |
| Oppervlak: | mat, glad |
| Grip: | stevig |
| Fabricagewijze: | geweven |
| Verfijning: | bedrukt |
| Kenmerken: | stabiel, duurzaam, vast |
| Art.nr.: | 3653-KP |