Cuff me Glam Albstoffe Hamburger Liebe biologische boordstof, zwart, goudkleurig Art.nr.: 463G150-24
Vandaag besteld, geleverd tussen di, 07.04. en ma, 13.04. Levertijd ca. 2 - 6 werkdagen (ma-vr)Onderhoudstips
Alle details in één oogopslag
| Materiaal: | 93% kbA biologische katoen, 5% elastaan, 2% lurex |
| Breedte: | 7 cm |
| Lengte: | 110 cm |
| Gewicht: | 510 g/m² |
| Kleur: | zwart, goud |
| Oppervlak: | glad, mat |
| Grip: | zacht |
| Fabricagewijze: | gebreid |
| Verfijning: | garengeverfd |
| Kenmerken: | bi-elastisch, zacht |
| Art.nr.: | 463G150-24 |